Aplikace pro tvorbu interaktivních instastories

Všímáte si, že insta stories jsou čím dál interaktivnější a poutavější. 

Chcete si vytvořit zajímavé instastories? Jako mají influenceři?

Více než 500 uživatelů každý den navštíví Instagram chtějí se dívat na zajímavý obsah. Proto můžete použít aplikace pro tvorbu instastories.

Aplikace pro tvorbu Instagram Stories vám mohou pomoci vytvářet vysoce kvalitní a zajímavé příběhy, díky nímž můžete zaujmout Vaše publikum. 

Aplikace pro tvorbu Instastories Vám pomohou vytváře stop-motion grafiku a to pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Dále můžete tvořit animované příběhy, retušovat video. Rozpohybujte tak Vaše stories.

Textová grafika do Instastories

Ať už sdílíte tipy, inspirativní citáty nebo chcete do své kampaně  Over je skvělá aplikace pro Instagramové příběhy, která vám umožní překrýt grafiku textem. 

Společnost Over má „miliony“ fotografií, typů písem, grafiky, šablon a nástrojů, z nichž si můžete vybírat, abyste mohli vytvářet vysoce kvalitní obsah na sociální sítě. 

Použití šablon u této aplikace  je jedním z nejjednodušších způsobů, jak povýšit  vaše příběhy.

Knihovna videí v aplikaci má spoustu různých animací, které si můžete vybrat, abyste do svých stories vložily život. Pokud budete hledat inspiraci podívejte se, jaké stories v této aplikaci vytváří ostatní uživatele. Hledejte pod hashtagem #bestofover

Instagram stories – které upoutají pozornost

Tato aplikace je plná široké škály dynamických instagramových šablon určené přímo pro příběhy, nechybí šablony polaroidu, neonových, květinových a mnoha dalších šablon. Nejprve vyberte v aplikaci šablonu v jednom z balíčků a přidejte své fotografie a videa.  Dále můžete svůj příběh vylepšit filtry, texturami na pozadí a barvami tak, aby odpovídaly estetické stránce Instagramu.

Minimalistické šablony pro instastories

Použití šablon pro Instagram stories je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vytvářet zajímavé příběhy. Použitím sady šablon pro vaše Instagramové příběhy můžete vytvořit soudržný obsah, který je v souladu s vaším jednotným vystupováním a vaší jednotnou značkou.

Aplikace Unfold se vyznačuje knihovnou čistých a moderních šablon. 

Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak dát svým Instagramovým příběhům jednotnou korporátní identitu., Unfold se stane vaší oblíbenou aplikací!

Dokonce si můžete prohlédnout svůj příběh pomocí „Story mode“, což vám dává šanci vidět, jak se vaše příběhy budou vypadat na Instagramu ještě před tím, než jej zveřejníte. 

Animace do instastories

Pokud chcete do příběhů na Instagramu přidat animace je zde aplikace Storyboost. Se Storyboostem můžete snadno vytvářet snímky, které mají plynulé, animované a poutavé přechody mezi každým příspěvkem. 

V této aplikaci máte možnost také rozpohybovat text, který oživí vaše příspěvky, díky tomu je i jednoduchá fotografie produktu dynamická a velmi poutavá. 

Aplikace pro úpravu videa v Instagram stories

CutStory vám může pomoci s videii. Díky velmi jednoduchému rozvržení a navigaci můžete své videozáznamy upravovat bez starostí. 

Jak název napovídá, můžete snadno zkrátit jakýkoli video soubor tak, aby vyhovoval 15sekundovým snímkům Instagramu. Můžete ještě navíc přidát text, samolepky. Aplikace umí tvořit koláže nebo dokonce přidat hudbu.

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *