Marketing pro Developerské projekty

Chcete dobře marketingově prodat Váš developerský projekt? Přemýšlíte jak vytvořit dobrý marketing? Kladete si otázky: Co všechno je potřeba v rámci online marketingu k propagaci projektu připravit? 

Obsahová strategie

Příprava obsahové strategie – texty se budou prolínat celou komunikací. Proto je vhodné připravit kvalitní texty s použitím vhodných frází a malebných slov, která vyvolají v lidech ty správné emoce a udrží soudržnost komunikace napříč marketingovými platformami. 

Webová stránka 

K vašemu developerskému projektu vytvořte pěknou prezentační a prodejní stránku. Tato stránka odprezentuje Váš developerský projekt, můžete potenciálním klientům rovnou nabídnout konkrétní domy nebo byty k prodeji. 

Profesionální vizualizace

K úspěšnému prodeji projektu jsou potřeba důvěryhodné vizualizace celého projektu tak konkrétních bytových jednotek. Říká se, že fotky prodávají. Lidé si začínají zvykat na 3D vizualizace, procházení se v prostorách jejich nového domu pomocí virtuální reality. Vizualizace musí co nejdůvěryhodnější protože, ty ukazují, co se bude teprve budovat. 

Video

Pro lepší představu a možnost zajímavé prezentace může sloužit také video i v rámci online marketingu, jde o formát, který upoutá a dá se distribuovat napříč různými kanály. Video reklama dokáže zaujmout více než bannerová reklama. 

Prodej developerských projektů pomocí online marketingu. 

Ze zkušeností ze Austrálie je z marketingových rozpočtů až 60 % směrováno právě do digitálního marketingu a interaktivních webových stránek. Online prostředí tvoří 60 až 70% potenciálních zákazníků. Již je standardem, že každý nabízený developerský projekt má online propagaci. Ale nepopírají roli tradičních médií – jako letáky, billboardy, tisková reklama je stále učinná ale je vnímána jako doplněk digitálního marketingu. 

Jak si určit cíle online marketingové kampaně?

  • Koho oslovit?
  • Kolik uživatelů můžeme na internetu zasáhnout?
  • Kolik potenciálních zákazníků vygenerovat?
  • Kolik skutečných prodaných bytových jednotek má kampaň přinese?

Chcete pomoci s online marketingovou kampaní v rámci Vašeho developerského projektu?

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *